WYCENA PRAC

Jak wykonujemy wyceny prac.

Wariant 1. zdalny

Wycena wykonywana jest na podstawie:

  • przesłanych przez Inwestora planów pomieszczeń z podanym metrażem
  • dostarczonej przez Inwestora dokumentacji fotograficznej stanu obecnego i wizualizacji projektanta jak dane pomieszczenie ma wyglądać lub opisu Inwestora

Wariant 2. spotkanie

  • Wizyta na miejscu inwestycji
  • Dokonanie pomiarów

Co otrzymuje klient ?

Klient otrzymuje dokładną wycenę zakresu prac, które będziemy wykonywać z wszystkimi metrami kwadratowymi i bieżącymi, roboczo godzinami zaplanowanymi na poszczególne prace. Każdy element inwestycji jest osobno wyszczególniony i wyceniony.

Kiedy klient otrzymuje wycenę ?

Wykonanie rzetelnej wyceny wymaga poświęcenia dużej ilości czasu lub też wizyty na miejscu przyszłej inwestycji w celu dokonania pomiarów. Dlatego też pobieramy 200zł (zwrotne w przypadku realizacji prac) za wykonanie wyceny. Jeżeli Klient zdecyduje się na nasze usługi, wówczas kwota ta jest odliczona przy pierwszym rozliczeniu za prace na danej inwestycji.

Co następuje po akceptacji wyceny przez klienta ?

Po akceptacji wyceny przez Klienta, następuje podpisanie umowy na zakres prac zawartych w wycenie i ustalenie terminu rozpoczęcia prac.

Czy umowa w trakcie wykonywania prac może ulec zmianie ?

Tak. Umowa podczas wykonywania prac może ulec zmianie. Jeżeli pojawią się dodatkowe prace do wykonania, zostaną one dodatkowo wycenione i po akceptacji wyceny prze Klienta zostanie dodany aneks do umowy, a suma końcowa za usługę zostanie powiększona o kwotę zawartą w aneksie.

Call Now Button
Ta strona używa plików cookies (ciasteczek).
Nota prawna
O plikach cookie
AKCEPTUJĘ